sobota, 16 listopada 2013

Jakieś poznanianki chętne na spotkanie?

Myślałam, by jakieś najbliższe spotkanie autorskie zorganizować w Poznaniu, jako, że jest to moje rodzinne miasto. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś odezwał się do mnie, gdyby jednak chciał się zjawić, ustaliłybyśmy datę, miejsce, etcetra :)

Najszybciej odpiszę wam albo tutaj, albo jak napiszecie na tt.

Cheers, sweeties! xx

3 komentarze:

  1. Czytałam kiedyś twoje blogi, chyba było to moje pierwsze spotkanie z fanfiction, nie wiem czy kiedykolwiek rozmawiałyśmy, więc bez sensu byłoby w ogóle pytać o to czy mnie pamiętasz. Gdy dowiedziałam się, że wydajesz książkę byłam podekscytowana, wiem, że to może wydawać się głupie, ale naprawdę byłam. I dalej jestem. Czekałam i czekałam, nawet kiedyś pisałam do ciebie w jakimś komentarzu, że śniło mi się, że szukałam twojej książki w księgarni, pewnie tego też nie pamiętasz ;) Ale to nic, bo nie o to chodzi. Przypomniałam sobie o tobie kilka dni temu, nie wiem już przy jakiej okazji, i starałam się wcisnąć gdzieś w zakamarki umysłu, że mam sprawdzić czy już wydałaś 'Zagubioną'. W końcu dzisiaj odgrzebałam to 'przypomnienie' i postanowiłam sprawdzić co i jak. Widzę, że już za niedługo książka będzie w sprzedarzy i nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że wychwyciłam z opisu, iż bohaterka jest moją imienniczką ;) Chciałam ci szczerze pogratulować, podziękować i życzyć wszystkiego najlepszego, nie tylko jeśli chodzi o twórczość, ale także o studia, które jak piszesz pochłaniają dużo energii i pewnie też nerwów, oraz życie osobiste. Jeszcze raz dziękuję, książkę na pewno kupię, bardzo chciałabym cię spotkać i powiedzieć ci to wszystko osobiście, ale do Poznania mi bardzo nie po drodze. Buziaki xx

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ci bardzo za miłe słowa <3 cóż, zawsze można się dogadać, jestem bardzo otwarta jeśli chodzi o rozmowy z czytelniczkami na skype czy coś :) zawsze możesz powiedzieć, do którego miasta ci "po drodze", wszystko da się ustalić :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję ci bardzo za miłe słowa <3 cóż, zawsze można się dogadać, jestem bardzo otwarta jeśli chodzi o rozmowy z czytelniczkami na skype czy coś :) zawsze możesz powiedzieć, do którego miasta ci "po drodze", wszystko da się ustalić :)

    OdpowiedzUsuń